Керівництво Степанівської сільської ради

Степанівський сільський голова
БАРАНЕНКО Наталія Вікторівна

Народилася 29 травня 1966 року в с. Новокрасне Роздільнянського району Одеської області. Громадянка України.

Освіта повна вища. У 1988 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова та здобула кваліфікацію історика, викладача історії та суспільствознавства. В 2010 році закінчила Одеський регіональний інститут державного управління Національної академій державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудовий стаж почався у серпні 1988 року з посади вихователя ГПД Степанівської середньої школи. Просуваючись трудовою стежиною, дійшла до заступника директора з виховної роботи в 1994 році. В 2006 році обрана Степанівським сільським головою. З 2013 року - заступник голови Роздільнянської районної державної адміністрації. З 2017-го - голова Роздільнянської районної державної адміністрації.

У 2020 році обрана сільським головою Степанівської сільської територіальної громади.

Має багато друзів та однодумців. До всіх людей, без винятку, ставиться з повагою та розумінням.

___________________________________________________________________________________________

Перший заступник сільського голови
КОЛОДЄЄВА Ольга Олександрівна

Народилася 30 липня 1964 року в с. Н.-Птерівка Фрунзівського району (нині – Великомихайлівська СТГ) Одеської області. Громадянка України.

Освіта повна вища. У 1992 році закінчила Одеський народний інститут народного господарства за спеціальністю “Планування сільського господарства” та здобула кваліфікацію економіста.

Трудовий стаж почався у квітні 1983 року з посади техніка-метролога Південного виробничо-технічного підприємства у м. Миколаїв. З лютого 1985 року працювала за спеціальністю у Роздільнянському районі. З червня 1999 року розпочала працювати в контрольно-ревізійній службі України, в якій пройшла шлях від старшого контролера-ревізора КРВ у Роздільнянському району КРУ в Одеській області до заступника начальника Роздільнянської міжрайонної фінансової інспекції. З лютого 2015-го – начальник фінансового управління Роздільнянської районної державної адміністрації.

У лютому 2021 року приступила до обов'язків першого заступника сільського голови Степанівської сільської ради Роздільнянського району.

Заміжня, має двох доньок, онука та онучку.

Секретар сільської ради -
ЩЕРБАКОВА Світлана Петрівна

Народилася 8 травня 1968 року в місті Умань Черкаської області, Україна. Громадянка України.

Освіта повна вища. У 1990 році закінчила Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та здобула кваліфікацію інженера-будівельника.

З 1993 року проживає на території Степанівської сільської територіальної громади.

З 1995 року працює в Степанівській сільській раді. У 2004 році призначена секретарем сільської ради. У 2015 році обрана сільським головою.

З 2020 року - секретар сільської ради.

Заміжня.