77-ма річниця визволення Яковлівки та Гаївки від нацистських загарбників

Дата: 05.04.2021 17:44

4 квітня 77-му річницю визволення від нацистських загарбників, разом із районним центром, відзначали у Яковлівці та Гаївці Степанівської сільської територіальної громади. З цієї нагоди відбулося покладання квітів до пам'ятників нашим визволителям у цих старостинських округах!

Біля пам'ятного місця в Яковлівці голова громади Наталія Бараненко виступила зі словом пам'яті про неоціненний подвиг тих, хто мужньо та віддано боровся за нашу з вами свободу під час Другої світової війни. Наталія Вікторівна також висловила сподівання, що нарешті припиниться сьогоднішня боротьба за суверенітет та цілісність України на сході держави, а наші бійці повернуться додому з перемогою.

Біля пам'ятної стели в Ангелінівці вчитель історії Яковлівської ЗОШ Сергій Голдаєв розповів про історичне минуле нашого краю.

Вшанували загиблих у Другій світовій і в Гаївці, поклавши квіти пам'яті до підніжжя монументів у Гаївці та Лучинському.

Заходи пройшли із суворим дотриманням всіх карантинних норм.