Роздільнянська районна лікарня переповнена хворими на COVID-19

Дата: 08.04.2021 18:10

Станом на 8 квітня на території Степанівської громади виявлено 8 хворих на коронавірусну інфекцію. Цифра досить оптимістична, і для того, щоб не допустити швидкого зростання цієї статистики, необхідно суворо дотриматися карантинних обмежень. Дуже важливо сьогодні максимально ізолюватися, адже навіть у сусідніх громадах цифри набагато більші. Наприклад, Лиманська селищна рада має аж 56 хворих.

Всього у межах колишнього Роздільнянського району на сьогоднішній день лабораторно підтверджено 1662 випадки, з них наразі лікування проходять 366 хворих. На жаль, маємо вже 29 летальних випадків.

Роздільнянська районна лікарня станом на 8 квітня заповнена більш ніж на 100 %. Тож, давайте будемо свідомими та відповідальними! Це сьогодні є не лише турботою про власне здоров’я, а й проявом поваги до наших медиків.