Працювала освітянська атестаційна комісія

Дата: 09.04.2021 15:11

Дев’ятого квітня на базі Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання атестаційної комісії другого рівня. Під час засідання педагоги Яковлівської, Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гаївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» представили членам атестаційної комісії мультимедійні презентації з власним досвідом роботи та своїми досягненнями, відповідали на запитання.

Атестаційна комісія на чолі з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Степанівської сільської ТГ Наталією Тарнавською детально проаналізовала діяльність педагогічних працівників закладів освіти у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення відповідно до п. 3.14. Типового положення про атестацію.

Рішенням атестаційної комісії другого рівня одному педагогу присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель». Сімох педагогічних працівників атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель», одному – на відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст 1 категорії», одному – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Засідання пройшло злагоджено, з дотриманням основних принципів атестації. Також присутні суворо дотрималися карантинних обмежень, згідно з вимогами «червоної» зони.