«За чисте довкілля» боролись у Гаївці

Дата: 13.04.2021 13:54

Сьогодні до акції «За чисте довкілля» долучились мешканці Гаївського старостинського округу.

Про проведення заходів із благоустрою територій місцевим мешканцям було заздалегідь повідомлено за допомогою розвішаних у громадських місцях оголошень та через viber-групи. Але, на превеликий жаль, до суботника долучилась мінімальна кількість гаївчан. Працювали переважно організатори заходу – представники самоврядування, освіти, культури - під керівництвом старости Світлани Закревської. Виникає логічне запитання: невже всім іншим не хочеться бачити чистоту та порядок довкола себе? Невже своїм прикладом не хочеться показати власним дітям-онукам, як повинна себе поводити людина розумна?

Наголошуємо, що подбати про впорядкування території ніколи не пізно. І сподіваємося, що ті, хто пасивно спостерігав за роботою організаторів, все ж візьмуться за інвентар та вийдуть на прибирання навколишньої території.