Активний понеділок у Яковлівці

Дата: 19.04.2021 12:01

Робочий тиждень у Яковлівці розпочався з активної та наполегливої праці в рамках проведення акції «За чисте довкілля!». Хоча турбота про благоустрій тут почалася ще задовго до оголошення щорічної акції. Наприклад, на впорядкування сільського стадіону місцеві чоловіки вийшли ще у перші теплі дня березня, тоді ж були прибрані і стихійні сміттєзвалища в межах старостинського округу.

Сьогодні працівники бюджетної сфери, колективи Яковлівських школи та дитячого садочка, представники культури та всі небайдужі мешканці старостинського округу займалися прибиранням територій у різних куточках Яковлівки.

А після праці на свіжому повітрі Тетяна Айдарашвілі пригостила всіх смачними пиріжками. Тож, суботник вийшов не просто активним, а ще й смачним та веселим, про що розкажуть світлини.