Мрії здійснюються!

Дата: 20.04.2021 10:09

Про проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-18 Р-33/-Роздільна – Єреміївка - /М-05/, км 0+000 - км 7+796 чули і бачили майже всі мешканці Роздільнянського району і не тільки. Але мало хто знає про участь органів місцевого самоврядування в тому, щоб цей ремонт став можливим.

Так, у 2018 році, в тісній співпраці Роздільнянської районної державної адміністрації та  Служби автомобільних доріг в Одеській області, за кошти ще існуючих на той час Роздільнянської міської, Лиманської селищної, Єреміївської, Степанівської та Яковлівської сільських рад, на умовах співфінансування було виготовлено проєктно-кошторисну документацію «Середній поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-18 Р-33/-Роздільна – Єреміївка - /М-05/, км 0+000 - км».

Вартість ремонтних робіт згідно проєкту складала 104 550,7 тис. грн. На превеликий жаль, ремонт у 2018 році не було розпочато за відсутності фінансування з державного бюджету.

Для того, щоб все ж таки середній поточний ремонт цієї автомобільної дороги відбувся,  необхідно було провести коригування даного проєкту. Завдяки Степанівській сільській раді, яка виділила з місцевого бюджету 120,00 тис. грн, таке коригування стало можливим у 2020 році. Також за ці кошти отримано експертний висновок до проєкту та було розпочато проведення тендерної процедури щодо виконавця ремонтних робіт.

Результатом такої кропіткої та наполегливої роботи на сьогодні  ремонтні роботи розпочаті.

Це є беззаперечним доказом того, що при взаємодії та  в тісній співпраці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості можливо вирішення нагальних питань.