Четверте засідання виконкому

Дата: 22.04.2021 15:12

Дуже продуктивним видалось четверте засідання виконкому Степанівської сільської ради, адже на ньому було розглянуто близько 27 питань порядку денного. Активні обговорення проблем тривали і в “Різному”.

Членами виконкому були затверджені положення про роботу структурних підрозділів та графіки роботи апарату сільради і особистого прийому громадян у Степанівській сільській раді. Жваво обговорювався 15-й пункт порядку денного “Про оприлюднення в ЗМІ тарифів на виконання висновку щодо рівня економічно обґрунтованих планових витрат на 2021 рік на послуги з централізованого водопостачання, які надаються КП «Степанівське». Велика увага приділялася питанням соціального захисту населення, зверненням громадян тощо.

Про злагоджену роботу засідання та про спільну мету - покращення життя нашої громади в різних напрямках - свідчить одноголосне голосування членів виконавчого комітету з усіх питань.

Детальніше про важливі пункти порядку денного засідання виконкому ми розповідатимемо в наступних публікаціях.