Триває ремонт дороги Р-33

Дата: 24.04.2021 15:29

Тимчасові незручності чекають на водіїв на ділянці автодороги Р-33 на території Степанівської сільської ради (від Розалівки до Новокостянтинівки). Тут вже більше місяця працює Генпідрядна організація «Автомагістраль-Південь». Тож, прямуючи в даному напрямку, розраховуйте час, бо є ймовірність хвилин 10-15 постояти у «пробках». Наберіться терпіння та поставтесь до таких незручностей з розумінням – люди працюють задля нашого комфорту.

Про хід виконання ремонтних робіт розповідає Служба автомобільних доріг в Одеській області:

- відфрезерували 6 кілометрів старого дорожнього одягу на ділянці протяжністю 9 км від села Новокостянтинівка до села Розалівка;

- влаштовуємо основу дороги із щебенево-піщаної суміші;

- на цьому тижні проводилась регенерація дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу.

- ця ділянка межує з першою відремонтованою ділянкою дороги Р-33, яка з’єднує села Степанівку та Розалівку.

Загалом, ремонтні роботи ведуться на трьох ділянках дороги Р-33 Вінниця -Турбів – Гайсин – Балта – Великомихайлівка – /М-16/:

км 319 – км 330, ділянка проходить від міста Захарівки до села Соше – Острівське.

км 330 – км 344, від села Соше – Острівське до міста Великомихайлівка;

км 369 – км 378, від села Новокостянтинівка до села Розалівка.