Толока-2021 у Степанівській громаді

Дата: 24.04.2021 12:49

В п'ятницю, 23 квітня, на території Степанівської сільської ради відбулася наймасштабніша толока з усіх, проведених цієї весни. Лише у Степанівці участь у наведенні благоустрою взяли більше 200 місцевих мешканців. Серед найактивніших - колективи: сільської ради, навчальних закладів - школи, дитячого садочка та Міжшкільного навчально-виробничого комбінату, представники місцевого комунального підприємства, Державної прикордонної служби, а також робітники заводу “Вітмарк-Україна” та всі небайдужі громадяни, для яких важливо бачити красу та чистоту навколо.

Голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко висловлює щиру вдячність кожному, хто долучився до корисної, такої потрібної справи. Сьогодні з робочим інвентарем на вулиці вийшли небайдужі, дуже відповідальні, свідомі громадяни нашої сільської ради в Степанівці, Гаївці, Лучинському, Яковлівці, Марківці.

Віримо, що всі інші візьмуть з цього вчинку гарний приклад для наслідування. І нагадуємо, що дбати про природу треба 365 днів на рік!