Дата: 22.04.2021 17:55

До уваги мешканців Степанівської сільської територіальної громади!

КП «Степанівське» інформує про намір здійснити заміну тарифів на централізоване водопостачання.

Розрахунок даних тарифів на централізоване водопостачання  проводився, згідно з Порядком формування тарифів  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 р. № 869 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 291),  на основі бухгалтерського обліку підприємства та з урахуванням Висновку щодо рівня економічного обґрунтування планових витрат на 2021 рік на послуги з централізованого водопостачання, які надаються КП «Степанівське», наданого ТОВ «Розрахунковий центр послуг «КИЇВ». Згідно з цим порядком, відбулося коригування тарифу.

Тариф на централізоване водопостачання у старостинських округах, які увійшли до складу Степанівської сільської ради був різний. З моменту їх останнього перегляду тарифи на всі затратні статті зросли майже вдвічі. Суттєва збільшились найвагоміші статті витрат, враховані у тарифі, а саме – вартість електроенергії зросла на 69 %, витрати на оплату праці – відповідно до зростання розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб - на 52 %.

Структура тарифу на централізоване водопостачання КП «Степанівське»

КП «Степанівське»