Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 27.04.2021 10:09

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Степанівська сільська рада оприлюднює документи державного планування «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території населеного пункту Розалівка та Дружба Яковлівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж» на підставі рішення Яковлівської (нині Степанівської) сільської ради «Про розроблення Генерального плану, поєднаного з планом зонування території населеного пункту Розалівка та Дружба Яковлівської сільської ради Одеської області зі зміною меж» від 13 березня 2020 року №  641, та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні. Генеральним планом визначені потреби в територіях для забудови, межі перспективного розвитку населеного пункту, межі функціональних зон, розміщення об'єктів культурно-побутового, житлового та промислового призначення, розміщення нових озеленених територій загального користування тощо.

План зонування території (зонінг) розроблений на всю територію населеного пункту. Зонінг - містобудівна документація на місцевому рівні, яка визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб в межах виділених зон.

Замовник ДДП та звіту про СЕО – Яковлівська (нині Степанівська) сільська рада. Орган, який приймає рішення про затвердження ДДП – Степанівська сільська рада, виконавець документу державного планування та звіту про СЕО – ТОВ «ПБ Базис».

Процедура громадського обговорення з питання розгляду ДДП та звіту про СЕО  буде здійснена з 5 травня 2021 року до 11 червня 2021 року, відповідно до статті 12 Закону України «Про СЕО».

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту ДДП та звіту про СЕО. Усі зауваження і пропозиції до проєкту ДДП та звіту СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Пропозиції та зауваження подаються до Степанівської сільської ради, на адресу: 67430, Одеська область, Роздільнянський район, с. Степанівка, вул. Дружби, буд. 27, або на електронну адресу: stepanovka-rada@ukr.net. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 11 червня 2021 року.

Ознайомитися з проєктом ДДП та звітом про СЕО можна за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Степанівка, вул. Дружби, буд. 27, а також на офіційному веб-сайті Роздільнянської районної державної адміністрації:  https://rozdilna-rda.odessa.gov.ua/.

Відповідальний: начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Романенко Ігор Олександрович, тел. (095) 472-90-18; e-mail: stepanovka-rada@ukr.net.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо ДДП відсутня.

Сільський голова Наталія БАРАНЕНКО