Районному часопису “Вперед” – 90!

Дата: 07.05.2021 16:47

Сьогодні голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко взяла участь в урочистостях з нагоди ювілею районної газети “Вперед”.

90 років наш районний часопис розповідає про життя Роздільнянщини, описує події, про які не дізнаєшся з іншої преси. Над кожним випуском районки у різні часи працювали сотні фахівців. Зараз же, під час святкового концерту, Наталія Вікторівна звернулася до того, суто жіночого, колективу, який під керівництвом редакторки Наталії Буковської працює над збором інформації та написанням матеріалів, над версткою та коректурою… Адже процес виготовлення кожного наступного номера газети потребує оперативності, зваженості,професіоналізму та  відповідальності. Наталія Бараненко побажала сьогоднішньому колективу районної газети “Вперед” легких робочих буднів та міцного здоров’я, миру та добра, високих тиражів та вдячних читачів.

Захід пройшов із дотриманням всіх карантинних обмежень.