З добрим словом та допомогою – до літніх людей

Дата: 12.05.2021 07:37

У ці травневі дні особлива увага традиційно приділяється представникам того покоління, долю якого випробувало воєнне лихоліття. На жаль, з кожним роком все менше залишається безпосередніх очевидців вогняних 1939-1945-го. Серед мешканців Степанівської громади вже не залишилось жодного ветерана. Але живуть серед нас свідки тих буремних років, люди, які на власному досвіді відчули тривалий період післявоєнної відбудови.

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова нашої громади Наталія Бараненко, разом зі старостами, очільницею ветеранської організації сільської ради Людмилою Будніченко та працівниками сільської ради відвідали учасників бойових дій, вдів ветеранів, жертв нацистських переслідувань, яких привітали зі святами та вручили продуктові набори. Їх придбання стало можливим завдяки матеріальній підтримці приватних підприємців громади. Також представники цієї пільгової категорії громадян та діти війни отримають грошову матеріальну допомогу з місцевого бюджету.