Задля комфорту та безпеки

Дата: 13.05.2021 12:15

Триває ремонт ділянки дороги Р-33, що на території Яковлівського старостинського округу. Підрядна організація "Автомагістраль-Південь" працює якісно та напружено, тож планується завершити ремонт навіть раніше запланованого. В процесі роботи виникла потреба в облаштуванні під’їздів до соціальних установ (дитячого садочка “Пролісок”, Амбулаторії сімейної медицини) та зупинок громадського транспорту.

В проекті це не було передбачено, тож вчора голова сільської ради Наталія Бараненко виїхала на місце, разом зі старостою Олександром Дудніченком, зустрілись з представником підрядної організації та домовились про проведення і цих робіт. Йшла мова і про необхідність попередження підтоплення дворів місцевих мешканців, у яких під час сильних дощів стоїть вода і у подвір’ї, і навіть у будинках.

По завершенню ремонту дороги буде вирішуватися питання облаштування тротуарів вздовж центральної вулиці. Адже паралельно з комфортними сучасними умовами для водіїв, важливо дбати і про безпеку пішоходів. Маємо надію, що за умови вчасного проведення тендерних процедур, вже 1 вересня школярі підуть до свого навчального закладу по нових тротуарах.