Шосте засідання виконкому

Дата: 13.05.2021 16:14

На шостому засіданні виконавчого комітету Степанівської сільської ради яке відбулось вчора під головуванням очільниці сільської ради Наталії Бараненко, було прийнято низку важливих рішень. Порядок денний включав вісім питань, більшість з них - сфера освіти та соціальний захист.

З питання Про затвердження Положення про адміністративну комісію виконавчого комітету сільської ради виступив начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко. Було затверджено склад цієї комісії, яка займатиметься питаннями адміністративних правопорушень на території громади.

Головний бухгалтер Лариса Шевченко доповіла присутнім про проведені тендерні процедури з різних об’єктів. Зокрема, наразі вже є переможець тендеру на розробку проектно-кошторисної документації щодо ремонту їдальні та системи опалення в Яковлівській загальноосвітній школі. Зазначимо, що даний навчальний заклад планується зробити опорним у нашій громаді.

Членами виконкому прийнято рішення про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку, та затверджено загальний список дітей, які мають право на отримання житла за рахунок субвенції з державного бюджету. Доповідачем з даного питання була перший заступник голови сільської ради Ольга Колодєєва.

Останнім питанням порядку денного було надання одноразової грошової матеріальної допомоги мешканці Степанівської громади, яке, як і всі попередні, було підтримано присутніми членами виконкому одноголосно.

Після засідання виконкому Наталія Вікторівна разом з начальником управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігорем Романенком, старостою Олександром Дудніченком та депутатами сільської ради Віталієм Костюком, Андрієм Стемальшенком та Романом Ганганом відвідали село Дружбу (Яковлівський старостинський округ). Головна проблема цього населеного пункту – відсутність дороги. Наразі ведуться переговори та шукаються шляхи вирішення питання.