Про водопостачання у Гаївці

Дата: 14.05.2021 20:20

Сьогодні Гаївський старостинський округ з робочим візитом відвідали голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко та начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко. На центральній вулиці староста Світлана Закревська зібрала сходку місцевих жителів, з якими обговорювали питання водопостачання. На зустрічі був присутній директор КП "Степанівське" Олег Карнаухов.

Нагадаємо, що наразі триває обговорення нових тарифів, які були оприлюднені в районній газеті "Вперед" та на сайті нашої громади. Вартість одного кубометра за лічильником складатиме 13,83 грн. Абоненти, у яких лічильник не встановлений, платитимуть по 55 гривень з людини. Питання щодо затвердження тарифів буде винесено на розгляд депутатів на найближчій сесії сільської ради. Водопостачання є, мабуть, найсерйознішою проблемою у Гаївці. Старий водопровід вже давно потребує заміни, тому йшла мова саме про прокладання нового водогону з подальшим встановленням лічильників до кожного двору. Це дасть змогу постачати воду цілодобово.