Вітання людям поважного віку від голови обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького

Дата: 15.05.2021 15:42

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький передав вітання трьом поважним мешканцям нашої громади. Голова Степанівської громади Наталія Бараненко вручила жителю Степанівки, в’язню концтабору та учаснику бойових дій Володимиру Адріановичу Березі Почесну грамоту та подарунок від облдержадміністрації. А жертви нацистських переслідувань Ганна Кирилівна Анісімова з Яковлівського старостинського округу та Галина Казимирівна Юріна зі Степанівки крім продуктових пакетів, отримали від облдержадміністрації дуже необхідний у сьогоднішніх реаліях медичний апарат - пульсометр.

Така підтримка представників даної категорії громадян з боку державної влади свідчить про повагу та шану до людей, долю яких знівечила страшна, жостока та нещадна війна.