Про водопостачання у Яковлівці

Дата: 18.05.2021 11:09

На території Яковлівського старостинського округу відбулось обговорення питань водопостачання. Сюди з робочим візитом завітали голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко, начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко та директор КП "Степанівське" Олег Карнаухов.

На запрошення старости Олександра Дудніченка біля Будинку культури зібралася громадськість, аби поспілкуватися з керівництвом та озвучити свої запитання.

Наталія Вікторівна пояснила присутнім, що після прийняття на найближчій сесії, на території громади діятимуть однакові для всіх тарифи на водопостачання: 13,83 грн за кубометр для тих, у кого встановлений водомір, і 55 грн з людини для тих абонентів, у яких ще немає лічильника.

За словами Ігоря Олександровича, протяжність водогону на території громади складає більше 70 км. В тарифах враховані всі затрати - зарплати працівникам комунального підприємства, вартість лабораторних досліджень, електроенергії, ремонт техніки тощо. І для того, щоб господарство злагоджено працювало, а його колектив вчасно отримував заробітну плату, важливо, щоб населення відповідально щомісячно сплачувало за спожиту воду, згідно із показниками лічильника.

Олег Вікторович, у свою чергу, пояснив, що комунальне підприємство заключатиме договори з кожним особисто. Працівники КП "Степанівське" допоможуть всім бажаючим встановити лічильники, за необхідності, допоможуть у його придбанні, контролюватимуть вчасну оплату, виїжджатимуть на місце проривів тощо. Для представників пільгових категорій населення передбачені знижки на оплату за водопостачання.

Присутні на сходці яковлівчани із розумінням поставились до підвищення тарифу, адже воно є досить незначним - нинішня вартість води тут складає 12 гривень за куб або 50 гривень з людини (за відсутності лічильника).