Спортивні вихідні у Степанівській громаді

Дата: 24.05.2021 11:35

У суботу, 22 травня, у с. Наті (Нерубайська СТГ) команда наших футболістів взяла участь у Чемпіонаті Одеської області з міні-футболу (у залік сільських спортивних ігор Одещини 2021 р.). Збірна Степанівської СТГ зіграла зі збірною Красносільської СТГ з рахунком 7:5 та зі збірною Нерубайського СТГ з рахунком 9:1. Організатор змагань – Одеська територіальна організація ВФСТ “Колос”.

Того ж дня на стадіоні с. Гаївка футбольна команда “Вікторія” (збірна Яковлівки і Гаївки) зіграла матч Чемпіонату Одеської області з футболу з ФК “Гленкорн” (Куяльницька громада, Подільський район). Наші футболісти з рахунком 4:2 перемогли команду гостей.

У неділю, 23 травня, на стадіоні с. Степанівка зустрілися футбольні командти “Темп” (с. Степанівка) та “Автогород” (с. Конопляне, Березівський р-н). Гра закінчилась з рахунком 0:6.

Також юнацька команда “Альянс” (Гаївка) грала на виїзді з ФК “Кіровець” (Калантаївка). Гра закінчилась з рахунком 6:0 на користь господарів поля.