Підготовка до чергової сесії: працюють профільні комісії сільської ради

Дата: 25.05.2021 11:14

У середу, 26 травня, о 14:00 відбудеться чергове засідання сесії Степанівської сільської ради VIII скликання. Наразі проводяться засідання профільних комісій, відповідно до рішень яких формується порядок денний.

Вчора відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства, управління майном, регуляторної політики, законності, депутатської діяльності та етики. Сьогодні працюватимуть члени комісій сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища та з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціальної політики.

Засідання сесії можна буде переглянути в онлайн-форматі на офіційній сторінці Степанівської громади у соціальній мережі Facebook.