Лізочка, ми в тебе віримо!

Дата: 28.05.2021 18:19

У дитячому «Пролісок» відбувся благодійний захід на підтримку маленької Лізочки Ракович.

За цю дитину сьогодні хвилюється, мабуть, кожен мешканець нашої громади. У лютому цього року батьки дізналися про страшний діагноз дівчинки – лейкоз крові. На момент виявлення хвороби було вже уражено 96 % крові.

Нині Лізочка бореться з невидимим, але дуже нещадним, жорстоким ворогом, проходячи курси інтенсивної хіміотерапії. Таке лікування, яке дає шанси на життя та щасливе майбутнє, коштує чималих грошей. Наша громада активно підтримувала родину із самого початку, намагається допомагати і зараз.

Днями колективом «Проліска» під керівництвом завідуючої Світлани Литвинюк була підготовлена презентація дитячих робіт, які малеча власними ручками виготовляла на заняттях. Батьки ж за бажанням мали змогу придбати творчі роботи своїх дочок та синочків за символічну плату. Всі зібрані на такій благодійній ярмарці кошти будуть передані батькам Лізочки.

Цікаво і дуже важливо, що, кидаючи у скриньку кошти, жодна дитинка не задумалась, що може витратити їх на себе, придбати якусь дрібничку. А в щирих дитячих оченятах, повних співчуття, світилася надія, що така підтримка допоможе Лізонькі, дасть шанс. Ми всі в це віримо.

Для тих, хто має змогу та бажання допомогти родині Раковичів, нагадуємо номер банківської картки батька: 5168757409513308, Дмитро Ракович.