З "Ромашкою" попрощались 17 маленьких випускників

Дата: 29.05.2021 10:07

Минулої середи у Степанівському дитячому садочку "Ромашка" відбулося випускне свято. Вісім хлопчиків і дев’ять дівчаток попрощалися із дитячим садочком, який став для них другою домівкою, де їх по-материнськи зігрівали душевним теплом працівники дошкільного закладу. Вихователі, затамувавши подих, спостерігали за своїми вихованцями із гордістю і сумом. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах повагу і авторитет.

Теплими словами привітала своїх вихованців завідувач ДНЗ Міланя Мунтян, яка вручила випускникам дипломи про закінчення дитячого закладу. Бажаємо маленьким випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам – сил та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою.