Робочий візит депутата обласної ради Микити Кузькевича

Дата: 01.06.2021 22:01

Нещодавно з робочим візитом на території Степанівської громади побував депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич разом зі своїми помічниками. У рамках робочої поїздки були відвідані Гаївський, Марківський, Яковлівський старостинські округи та центр нашої громади – село Степанівка.

Депутат та його помічники уважно вислухали ті проблеми, які озвучували громадяни. Деякі питання на сьогоднішній день вже вирішені, деякі - потребують більше часу. За словами Микити Кузькевича, для нього завжди пріоритетними є питання, пов’язані з дітьми. Так, на зустрічі з виборцями у Гаївці до депутата звернулася директор Будинку культури з проханням придбати для громади музичну колонку та мікрофони. Напередодні Дня захисту дітей цей подарунок був доставлений у Гаївку депутатом районної ради Олександром Станішевським. Відтепер свята у селі будуть ще веселішими, ще гучнішими, за що жителі Гаївського старостату щиро дякують.

Також у рамках робочої поїздки до Степанівської громади Микита Кузькевич зазначив, що наразі розробляється план, за яким всі, без винятку, діти протягом літніх канікул матимуть змогу відвідати Одеський парк атракціонів.
Підсумовуючи поїздку, депутат обласної ради Микита Кузькевич подякував старостам за теплий прийом. Особливі слова вдячності за співпрацю та гостинність були сказані на адресу сільського голови Наталії Бараненко.