Дитяче свято видалось на славу!

Дата: 03.06.2021 12:56

Міжнародний день захисту дітей, який ми відзначали в перший день літа, подарував море позитивних вражень. Незважаючи на досить прохолодну погоду, у кожному куточку нашої громади лунав щасливий дитячий сміх. Безліч конкурсів, вікторин, активних ігор, різноманітних естафет та театралізованих виступів підготували для найменшеньких мешканців нашої громади працівники культури.

Дітки щиро дякували гостинцям, які отримали цього святкового дня. СП “Вітмарк-Україна” ТОВ забезпечив соком кожну дитину Степанівської громади під час святкування. У Гаївці та Яковлівці малеча ласувала морозивом від депутата обласної ради Микити Кузькевича. А гаївські дітки отримали ще солодощі та інші презенти від депутатів Олександра Станішевського та Іллі Келлера, підприємців Надії Гофман та Віталія Костенка. У Марківці про ласощі для малят подбали місцеві підприємці Олена Гарбузенко та Ірина Голубенко. Спонсорами гарних дитячих вражень у Степанівці стали небайдужі мешканці села, які, пригощали діток цукерками, шоколадом та морозивом, - підприємці Марія Євенко, Майя Ольваніка та Вікторія Лірник. Разом з працівниками культури, ці люди долучились до організації свята.

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко висловлює щиру подяку кожному, хто допоміг в організації святкових заходів. Адже цього дня ми вітали наше майбутнє, завтрашній день нашої великої Степанівської громади!