Чотирнадцять випускників “Проліска” сядуть 1 вересня за шкільні парти

Дата: 07.06.2021 09:46

Чудове випускне свято пройшло у Яковлівському дитячому садочку “Пролісок”. Такі маленькі, але готові до наступної сторінки свого життя, чарівні дівчатка та справжні джентельмени попрощалися із садочком. Позаду лишились незабутні роки, проведені у стінах першого в їх житті навчального закладу.

Завідуюча ДНЗ “Пролісок” Світлана Литвинюк урочисто вручила дипломи про здобуття дошкільної освіти та побажала діткам, які вже стали рідними, легкого навчання та веселих канікул. Привітав малят староста Олександр Дудніченко, свої поздоровлення діткам та колективу садочка передали голова сільської ради Наталія Бараненко, депутати Олександр Станішевський, Віталій Костюк та Роман Ганган. Із цікавістю та задоволенням випускники приймали подаруночки, які стануть їм у нагоді в шкільному житті. Бажаємо їм тільки щасливих днів попереду та міцного здоров’я, нехай шкільні роки приносять лише задоволення.

Захід пройшов із дотриманням всіх протиепідемічних норм.