Футбольна субота у Степанівській громаді

Дата: 08.06.2021 10:32

П'ятого червня центром футбольних баталій став стадіон у с. Яковлівка. Зранку тут відбувся розіграш Кубку пам'яті Анатолія Бразди. Вже 25 років поспіль збираються футболісти з усього району, аби своєю грою вшанувати пам’ять земляка. Цьогоріч участь у розіграші Кубку взяли участь три команди ветеранів футболу: з Лиманського, Роздільної та Яковлівки.

Поки йшла підготовка до відкриття змагань, на футбольному полі відбулась товариська гра між командами юнаків - спортивним майбутнім нашої громади.

На урочистому відкритті сільський староста Олександр Дудніченко запросив до вітального слова голову Степанівської громади Наталію Бараненко, депутата сільської ради Олексія Ключникова. Право вручити Кубок юнацькій команді-переможиці надали футболісту-професіоналу, нашому земляку Сергію Нудному.

Анатолія Бразду присутні пом'янули хвилиною мовчання, а бажаючі пройшли на цвинтар та поклали квіти пам'яті до його могили.

Технічні результати Кубку: ІІІ місце - Лиманське, ІІ - Яковлівка. Переможний кубок цього року дістався команді ветеранів м. Роздільна.

Наталія Вікторівна вручила грошову винагороду всім трьом командам та подякувала гравцям за участь у футбольних баталіях та за пам’ять про земляка.

Цього ж дня у Яковлівці відбулось дербі між двома футбольними командами нашої громади - СВК “Вікторія” (Яковлівка-Гаївка) та ФК “Темп” (Степанівка) в рамках Першості чемпіонату Одеської області з футболу. Захоплююча та напружена гра закінчилась з рахунком 2:0 на користь господарів поля.