Ремонт мосту між Яковлівкою та Лучинським

Дата: 09.06.2021 11:59

Протягом тривалого часу в незадовільному стані перебувало покриття мосту через річку Кучурган, що сполучає Лучинське та Яковлівку. Місцеві мешканці звернулись до депутатів та керівництва Степанівської сільської ради з проханням провести ремонтні роботи мосту та під’їзних шляхів до нього. Сільський голова Наталія Бараненко взяла це питання під особистий контроль і для його вирішення  звернулась до державного підприємства “Служба місцевих автомобільних доріг”, на балансі якого перебуває автомобільна дорога загального користування місцевого значення С-161927 /Р-33/- Лучинське. Наразі будівельною організацією ТОВ «Прогресбуд» завершено ремонт покриття мосту та під’їзних шляхів до нього. Ремонт здійснювався за кошти з державного бюджету на умовах співфінансування з бюджету сільської ради. Хотілось би висловити подяку керівництву «Служби місцевих автомобільних доріг» за співпрацю, а також будівельній організації за  оперативність та якість виконаних робіт.