Ми готові до нових перемог!

Дата: 14.06.2021 17:55

Степанівська громада взяла участь у спортивних іграх серед сільських та селищних громад Одеської області, які проходили у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району з 11 по 13 червня.

Понад 400 учасників з 18 громад Одещини змагалися у семи програмах: армреслінг, волейбол, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, настільний теніс, перетягування канату та змагання серед спортивних сімей (дартс та легкоатлетична естафета).

Для делегації Степанівської сільської територіальної громади участь у спортивних змаганнях такого рівня була дебютом. Наші 13 представників різних видів спорту боролися з дуже сильними суперниками, серед яких – майстри спорту, чемпіони України та міжнародного рівня. Ми гідно виступили і показали достойний результат. Маємо два почесних других місця - сім’я Ганганів - Роман, Юлія та син Дмитро - посіла друге місце у змаганнях з дартсу та друге місце у командному заліку (легкоатлетична естафета+дартс). Хороший результат показали наші легкоатлети Тетяна Марарескул, Катерина Ліщук, Ростислав Буров та Олег Шевченко, принісши нашій команді 6 місце з бігу. Добре виступили наші спортсмени з гирьового спорту Андрій Густ і Олександр Горохов, армреслінгу Андрій Густ та Микола Марінов, настільного тенісу Катерина Ліщук та Олексій Щербатюк.

Наталія Вікторівна подякувала кожному з вищевказаних членів нашої спортивної команди за небайдужість до здорового способу життя, жагу до перемоги та за те, що знайшли можливість відкласти всі буденні справи та провести вихідні, захищаючи честь нашої громади.

Висловлюємо щиру подяку управлінню фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації та ГО ВФСТ “Колос” на чолі з Тетяною Федоренковою за спортивні вихідні, які принесли море позитивних вражень.

А команда спортсменів дякує голові Степанівської громади Наталії Бараненко, відділу освіти, культури, молоді та спорту під керівництвом Наталії Тарнавської, за організацію поїздки та можливість провести вихідні серед кращих спортсменів нашого регіону. Допомогли у вирішенні організаційних питань: Андрій Осадець, Коба Хомерікі, Лариса Бойченко.

Сподіваємось, що наш дебют стане новою спортивною традицією, і з кожним наступним роком перемог буде все більше.