20 червня - День медичного працівника

Дата: 18.06.2021 22:06

У третю неділю червня, за багаторічною традицією, своє професійне свято відзначають медичні працівники.
Сьогодні голова сільської ради Наталія Бараненко, її перший заступник Ольга Колодєєва, секретар сільської ради Світлана Щербакова, а також старости Олександр Дудніченко та Світлана Закревська привітали людей у білих халатах, які трудяться на території нашої громади.

З найкращими побажаннями, квітами та подарунками з нагоди прийдешнього Дня медичного працівника керівництво сільської ради завітало до висококваліфікованого спеціаліста, який нещодавно почав працювати у Степанівці, – лікаря сімейної медицини, психіатра Олександра Бондаренка. На лікаря тут чекали досить довго, тому зустрічали його з радістю та надією на допомогу, яку відтепер можна буде отримати на місці.

Привітання приймав і колектив Яковлівської амбулаторії сімейної медицини на чолі з Людмилою Грисюк, якій за відповідальну та самовіддану працю була вручена почесна грамота. Медики цієї АСМ обслуговують ще й мешканців Гаївського та Марківського старостатів. Сільський голова відвідала також і ФАП у Лучинському, де, паралельно з вітаннями, було  обговорено поточні робочі моменти.

Після об'їзду Степанівської територіальної громади, Наталія Вікторівна взяла участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника, що проходили на базі Роздільнянської центральної районної лікарні. Крім щирих поздоровлень, квітів та грамот від Степанівської сільської ради, її очільниця вручила фінансову допомогу директору КНП "Роздільнянська багатопрофільна лікаря" Дмитру Кущенку та представнику служби екстреної медичної допомоги Юрію Миндрулю. Свої вітання Юрію Григоровичу передав і депутат сільської ради Геннадій Келлер. Медичного директора з амбулаторно-поліклінічної діяльності, прекрасну жінку Тетяну Муравську  Наталія Бараненко привітала святковим букетом.

- Степанівська громада завжди підтримувала і обіцяє в майбутньому надавати допомогу медицині всіх рівнів, адже саме ви - представники найгуманнішої в світі професії - бережете найдорожче, що є в людини, - її життя і здоров'я, тому потребуєте гідних умов для праці, - звернулася до присутніх у залі Наталія Вікторівна.
У переддень професійного свята медиків, бажаємо кожному з представників цієї благородної професії, щоб у їх житті було більше щастя і радості, щоб було менше хворих, але більшою зарплата, щоб всі пацієнти видужували швидше, а двома завжди чекали здорові та щасливі рідні.