Робоча нарада відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 22.06.2021 16:13

На базі Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 22 червня відбулась спільна нарада під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Наталії Тарнавської. Тут зібрались керівники закладів освіти, директори Будинків культури, завідуючі сільськими бібліотеками та спортивні інструктори нашої громади.

На початку перед присутніми виступив представник команди CamТouch Дмитро Яковлев. Гість презентував присутнім сучасний пристрій, що дозволяє перетворити будь-який проєктор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів. Camtouch — українська компанія, заснована у 2013 році в Києві, яка створює технології, що дозволяють перетворити будь-яку поверхню на інтерактивну. Головна місія компанії – в її гаслі: «Ми віримо в те, що колись назавжди змінимо культуру комунікації через впровадження інтерактивних технологій у повсякденне життя. Для того, щоб світ став технологічним, а інтерактив — доступним». CamTouch робить цікавішим та ефективнішим навчальний процес в школах, дитячих садках та вищих навчальних закладах, а також дозволяє покращити ефективність проведення презентацій, додаючи інтерактивності, наочності та залучаючи слухачів.

Далі Наталія Іванівна звернула увагу присутніх на поточні робочі моменти, повідомила про необхідність співпраці при організації заходів. Розпочалась відпускна кампанія, але в закладах освіти триває підготовка до початку 2021-2022 н.р. Також продовжується участь дітей Степанівської сільської громади у програмі «Літні канікули–2021». Заплановано 9 екскурсійних поїздок до м. Одеса, в парк дитячих атракціонів.