Робоча зустріч з керівництвом служби з надзвичайних ситуацій

Дата: 25.06.2021 08:13

Вчора у Роздільнянському районному управлінні ГУ ДСНС України в Одеській області відбулась робоча зустріч начальника ГУ ДСНС України в Одеській області полковника служби цивільного захисту Вадима Шулюка з головами Роздільнянської міської та Степанівської сільської рад. На заході були обговорені робочі питання щодо подальшої співпраці громад з ДСНС.

Вадим Володимирович представив всім присутнім новопризначеного начальника Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області полковника служби цивільного захисту Олександра Ярового та начальника 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області майора служби цивільного захисту Олександра Романія. Керівник вручив ключі від пожежного автомобіля «STAR» начальнику 37 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області капітану служби цивільного захисту Павлу Студінському.

Голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко у своєму зверненні до рятувальників висловила щиру вдячність за співпрацю та наголосила, що наша громада активно підтримує районну службу з надзвичайних ситуацій і завжди готова допомагати у вирішенні поточних проблем. Наталія Вікторівна зазначила, що Степанівська громада зацікавлена, щоб наші рятувальники мали гідні умови для роботи, бо вона є надзвичайно складною та відповідальною. Напередодні Дня Конституції України Наталія Бараненко побажала рятувальникам міцного здоров’я, високих досягнень, гідної зарплати та поменьше складних викликів.