Привітання прикордонників з нагоди Дня Конституції України

Дата: 25.06.2021 14:13

Напередодні 25-ої річниці з дати прийняття Основного Закону нашої держави голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко та її перший заступник Ольга Колодєєва вручили Почесні грамоти та Подяки справжнім чоловікам, нашим захисникам, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні.

За особистий вагомий внесок у забезпечення завдань з охорони державного кордону України, зразкове виконання військового обов’язку  та з нагоди Дня Конституції України слова подяки та щирі привітання отримали представники  відділу прикордонної служби «Степанівка» І категорії Подільського прикордонного загону – лейтенант, начальник відділення інспекторів прикордонної служби Віктор Охота та старший лейтенант, заступник начальника відділення інспекторів прикордонної служби «Лучинське» з персоналу Іван Деленко.

Бажаємо нашим прикордонникам з честю та гідністю виконувати почесну справу служіння Батьківщині, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни.