Близько ста населених пунктів Роздільнянського та Одеського районів залишаються знеструмленими

Дата: 05.07.2021 20:23

За інформацією ДТЕК Одеські електромережі, сьогодні о 13:38 сталося аварійне відключення лінії 110 кВ Молдовської державної районної електричної станції, яка живить підстанції «Роздільна» та «Кучургани» в Одеській області.

Станом на 18.00 відновлено електропостачання у 114 населених пунктів Одеської області. Наразі залишаються знеструмленими ще 29 населених пунктів, які живляться від ПС Кучургани, ПС Болгарка, ПС Єлізаветівка. Електрики працюють, щоб якомога швидше повернути світло в наші домівки.

Наразі знеструмленими залишаються 96 населених пунктів повністю та ще 47 частково в Роздільнянському та Одеському районах.
Відновлення електропостачання стане можливим після усунення несправностей  на обладнанні Молдовської державної районної електричної станції.

Працівники ДТЕК Одеські електромережі роблять все можливе, щоб під’єднати до мережі своїх клієнтів і, в першу чергу, соціально важливі об’єкти.