Працюють профільні комісії сільської ради

Дата: 06.07.2021 08:46

П'ятого липня в рамках підготовки до чергового засідання сесії Степанівської сільської ради відбулось спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій і міжнародного співробітництва та з питань житлово-комунального господарства, управління майном, регуляторної політики, законності, депутатської діяльності та етики. А також працювали депутати-члени постійної комісії сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Активну участь у роботі профільних комісій взяли голова сільської ради Наталія Бараненко, її перший заступник Ольга Колодєєва, начальник фінансового відділу Ілля Келлер, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Тарнавська. Керівники надали роз'яснення на питання депутатів, які виникали в ході роботи комісій, занотовували пропозиції задля подальшого врахування у роботі.

Виходячи з порядків денних цих двох засідань, можна зробити висновки, що більшість питань сесії стосуватиметься галузі освіти та соціального захисту населення. Узгоджені та вивчені депутатами питання внесені до порядку денного сесії, яка запланована на середу, 7 липня.