Дітки нашої громади оздоровлюються у санаторії

Дата: 10.07.2021 09:02

Поки частина школярів Степанівської громади подорожують до Одеси на “Канікули з Пресманом і Кузькевичем”, 29 наших діток із пільгових категорій (багатодітні сім'ї, малозабезпечені, діти учасників АТО та ті, які знаходяться під опікою) відпочивають у дитячому оздоровчому закладі "Буревісник" (Татарбунарський район). Перебувають вони там з 2 по 15 липня - розважаються, знаходять нових друзів, набираються сил та позитивних вражень, адже саме цього хлопчики та дівчатка чекають від літніх канікул. І, на жаль, батьки не завжди знаходять час та можливість забезпечити своїм дітям такі умови для відпочинку.  Оздоровлення проходить за рахунок коштів, виділених з бюджету Степанівської сільської ради.
Проводжаючи дітей нашої громади до санаторію, голова сільської ради Наталія Бараненко побажала їм якнайкращих вражень та безмежного задоволення від відпочинку.