Будьте обережні з вогнем! Особливо в літню спеку!

Дата: 11.07.2021 13:21

Шановні мешканці Степанівської громади!
Адміністрація сільської ради звертається до вас з проханням суворо дотримуватися всіх протипожежних заходів, особливо в літню спеку!
Як розповів староста Яковлівського старостату Олександр Дудніченко, в селі Розалівка днями вдалося запобігти біді, яка могла статися через безвідповідальність місцевого мешканця - ним було підпалено сміття коло зупинки. Вогонь почав розповсюджуватися довкола, а неподалік - житлові будинки та поле, готове до збирання врожаю. Зайвим буде пояснювати, скільки коштувало б господарю таке спалювання непотребу... Але такий вчинок теж не залишиться без уваги - на дану особу буде накладено штраф за порушення адміністративного порядку з відшкодуванням збитків.
Будьте уважні та уникайте розведення багаття в потенційно небезпечних місцях, особливо - поблизу полів з хлібом. Бережіть себе та не наражайте на небезпеку інших!