Вболіваймо разом!

Дата: 12.07.2021 15:57

Вчора відбувся фінальний поєдинок Євро-2020, в якому зустрілися збірні Англії та Італії. Разом з цим матчем завершилися футбольні баталії, які традиційно об'єднують навколо себе всіх шанувальників цього досить популярного виду спорту. Об’єдналися і мешканці нашої громади, які переглядали Євро-2020 у символічній фан-зоні в Яковлівському будинку культури.

Хочеться висловити подяку адміністрації сільської ради, працівникам Будинку культури за надану можливість організувати онлайн-перегляди поєдинків. А всім, хто приходив вболівати разом за нашу збірну, яка вперше в історії вийшла до чвертьфіналу Євро, та тим, хто на свіжому повітрі дивився з нами фінальний матч, хочеться сказати спасибі за активність, дисциплінованість та відповідальність. До речі, навіть з Роздільної до нас приїжджали глядачі!

Такі заходи дуже нас об’єднують, додають згуртованості. Сподіваюся, так буде завжди!

Вболіваймо за нашу збірну і надалі!

Депутат сільської ради

Роман ГАНГАН