Мешканці Павлівки відзначили Храмове свято села

Дата: 14.07.2021 17:10

Позитивно розпочався цей тиждень у Павлівці. Жителі села в понеділок, на Петра і Павла, відзначали храмове свято.

Зранку біля Хреста - оберегу села на честь святих апостолів Петра і Павла - богослужіння провів настоятель храму Ікони Божої Матері “Споручниці грішних” протоієрей Віталій. Після цього у місцевій сільській бібліотеці відбулась святкова трапеза для прихожан. У приміщенні бібліотеки цього дня була організована виставка прикладного мистецтва відомої вишивальниці, жительки с. Павлівка Галини Гатенюк. Прекрасними роботами майстрині можна було не лише помилуватися, а й придбати собі. Павлівська дітвора підготувала для всіх присутніх невеличке творче привітання. Теплі слова були адресовані, зокрема, і мешканцям села, які відзначали свої ювілейні дати.

Основне ж дійство відбулося ввечері. У святковому концерті взяли участь маленькі павлівські артисти, які підготували художні виступи. Гарним продовженням став показовий номер місцевих дзюдоїстів спортивного клубу "Саторі". Порадували талановиті гості з районного центру - зразковий вокальний ансамбль “Чарівниця” під керівництвом Заслуженого працівника культури України Наталії Пояцики.

Під час святкового концерту, що проходив біля Павлівської початкової школи, з привітальним словом до присутніх звернулася голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко. Наталія Вікторівна адресувала найщиріші вітання мешканцям села, бажала міцного здоров’я, процвітання, родинного затишку та мирного неба, а артистам щиро подякувала за ті позитивні емоції та гарні враження, які вони подарували людям.

Гості свята мали можливість скористатися послугою Аквагриму, яка особливо сподобалась найменшеньким глядачам. Підсолодили враження два секретарі сільської ради - дві Петрівни, які пригостили діток морозивом.

Цей святковий день залишив по собі багато приємних вражень завдяки організаторам – працівникам Степанівського сільського будинку культури та Павлівського сільського медіацентру.