Дев'ята сесія сільської ради

Дата: 19.07.2021 21:12

20 липня 2021 року о 16.00 в залі засідань Степанівської сільської ради відбудеться чергове засідання дев'ятої сесії Степанівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження технічної документації щодо інвентарізації земель Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області цілове призначення 07.02 - для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту вул. Середня, 10-А с. Степанівка, загальною площею 1,7538 га, кадастровий номер 5123985400:02:002:0394 (стадіон).

1. Про затвердження проєкту містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту Дружба Яковлівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж».

1. Про затвердження проєкту містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту Розалівка Яковлівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж».

1. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, кадастровий номер земельної ділянки 5123985400:01:001:0176, загальною площею 4,1816 га, розташованої на території Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населених пунктів).

1. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, кадастровий номер земельної ділянки 5123985400:01:001:0176, загальною площею 4,1816 га, розташованої на території Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населених пунктів).

1. Про затвердження гр. Халявицькому Віталію Костянтиновичу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1760 га за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Степанівська сільська рада, с. Степанівка, вул. Шевченка, 34а.

1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за цільовим призначенням 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 20,0 га, розташованої на території Степанівської сільської ради (за межами населених пунктів) (торги розробляються, Степанівський округ).

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за цільовим призначенням 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 20,0 га, розташованої на території Степанівської сільської ради (за межами населених пунктів).

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за цільовим призначенням 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 17,0 га, розташованої на території Степанівської сільської ради (за межами населених пунктів).

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, кадастровий номер земельної ділянки 5123985400:01:002:0339, загальною площею 38,5007 га, розташованої на території Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населених пунктів).

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за цільовим призначенням 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею площею 20,0 га  та 10,5617 га розташованої на території Степанівської сільської ради (за межами населених пунктів, Старостинський округ № 2 та Старостинський округ № 1).

1. Про укладання короткострокового (терміном один рік) договору оренди землі сільськогосподарського призначення (рілля) площею 0,30 га з громадянкою Орленко Людмилою Михайлівною на території Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області в с. Степанівка на 2021 рік.

1. Про внесення змін до короткострокового  договору оренди землі площею 6,5 га сільськогосподарського призначення (рілля), укладеного з  громадянином Багацьким Олександром Леонідовичем на території Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на 2021 рік у зв’язку з оформленням права власності на земельні ділянки площею 4,0 га.

1. Про надання дозволу  на проведення аудиту земель по Старостинському округу № 1 Степанівської сільської територіальної громади.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Степанівської сільської ради  від 25 грудня 2020 року №27-VІІІ «Про сільський бюджет Степанівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Наталія Бараненко,

голова Степанівської сільської ради