Відбулась дев’ята позачергова сесія сільської ради

Дата: 21.07.2021 13:56

20 липня в залі засідань сільської ради відбулось засідання дев'ятої позачергової сесії Степанівської сільської ради восьмого скликання. На засіданні, яке вела голова сільради Наталія Бараненко, працювали 13 депутатів.

Порядок денний складався переважно із земельних питань, з яких доповідали  начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко та начальник відділу земельних відносин і екології Вікторія Шабро.

Не знайшло підтримку депутатів лише одне питання порядку денного “Про скасування рішення Степанівської сільської ради № 442-VIII від 7 липня 2021 р. “Про надання дозволів на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області”. Дане питання, згідно з процедурою, було запропоноване на розгляд депутатського корпусу постійною комісією сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова комісії – Геннадій Келлер). Серед присутніх на сесії депутатів був лише один із членів цієї комісії.  Після активних дискусій депутати дійшли висновку, що немає жодних законних підстав для скасування даного рішення.

Інші ж питання порядку денного, перелік яких був опублікований на нашому офіційному сайті, знайшли підтримку депутатів.

Онлайн-версію засідання дев'ятої сесії Степанівської сільської ради восьмого скликання можна переглянути на офіційній сторінці нашої громади у Facebook.