Підписано договір про співпрацю із сусідньою громадою

Дата: 21.07.2021 12:35

Голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко з робочим візитом побувала у Великомихайлівській селищній раді. Під час зустрічі з колегою – очільницею сусідньої громади Людмилою Чебан – було підписано договір про співпрацю. Зокрема, відтепер мешканці Степанівської сільської ради можуть користуватися послугами Центру надання адміністративних послуг у Великій Михайлівці (вул. Центральна, 130). Раз на місяць спеціалісти ЦНАПу проводитимуть виїзні прийоми громадян та надаватимуть відповідну допомогу на місцях – у Степанівці та на території старостатів (про дані заходи ми повідомлятимемо заздалегідь).

Нагадуємо перелік основних послуг, шо надаються спеціалістами ЦНАП:

оформлення та видача довідок про зареєстрованих осіб, оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон, оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, реєстрація місця проживання особи, реєстрація фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб, реєстрація речових та майнових прав, земельні та архітектурні питання тощо.