Дев’яте засідання виконкому

Дата: 27.07.2021 16:24

Відбулось чергове засідання виконкому Степанівської сільської ради, на якому було розглянуто 45 питань порядку денного. З них доповідали: перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва, начальник фінансового відділу Ілля Келлер, начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко, секретар виконкому Наталія Воловіна, директор КП "Степанівське" Олег Карнаухов.

Присутніми членами виконкому були прийняті відповідні рішення з усіх питань. Зокрема, затверджено проектно-кошторисну документацію та договори на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації та отримання експертного висновку в ДП “Укрдержбудекспертиза” по об’єкту “Капітальний ремонт тротуару вул. Покровська в с. Яковлівка” та на роботи з капітального ремонту підлоги та здійснення технічного нагляду за об’єктом “Капітальний ремонт підлоги Павлівської ЗОШ І ст.” Також було затверджено Порядок розгляду письмових звернень громадян у Степанівській сільській у та її виконавчих органів; створено комісію з обстеження обсягів та якості виконаних робіт по об'єктах будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, розташованих на території громади.

Багато було питань щодо надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади, які опинилася у скрутних життєвих обставинах, згідно із заявами.

Детальніше про важливі пункти порядку денного засідання виконкому та повну версію затверджених порядків та інших прийнятих рішень читайте в наступних публікаціях.