Триває ремонт доріг на території Степанівської громади

Дата: 28.07.2021 18:26

На фінішній прямій – ремонтні роботи на ділянці дороги Р-33 Вінниця -Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/: км 369 – км 378 (Новокостянтинівка – Розалівка), які проводяться в рамках програми президента України “Велике будівництво”.
Як повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області, наразі завершили роботи з влаштування всіх шарів асфальтобетону. На цьому тижні розпочнеться нанесення дорожньої розмітки та влаштування дорожніх знаків.

За кошти місцевого бюджету було зроблено дорогу на двох вулицях у с. Ангелінівка - Тихій та Злагоди (прогрейдеровано, підсипано щебенево-піщаною сумішшю та укано спецтехнікою). Тут роботи проводили працівники ТОВ "АРТ БУД ЕКСПЕРТ", а хід їх виконання контролювали голова нашої громади Наталія Бараненко, начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко, староста Яковлівського старостинського округу Олександр Дудніченко та депутати сільської ради Віталій Костюк та Андрій СтельмаСтельмашенко.

??????Наразі готується проєктно-кошторисна документація на дорогу по центральній вулиці с. Лучинське. Наталія Вікторівна разом зі старостою Гаївського старостинського округу Світланою Закревською вже зустрічались з представником підрядної організації та показали обсяг робіт. Ремонт даної ділянки дороги теж заплановано провести коштом місцевого бюджету.