Шановні мешканці Яковлівського старостинського округу!

Дата: 03.08.2021 11:53

Вчора на території старостату сталася неприємна подія, яка викликає обурення, - у Розалівці були пошкоджені та вивернуті із основи три нові дорожні знаки, встановлені цими днями. Навряд чи це зробили проїжджі люди, скоріш за все це - неадекватний вчинок когось із місцевих мешканців. Для встановлення цих осіб зараз працює поліція, переглядаються камери відеоспостереження.

Сталося це після 23 години вчора, 2 серпня. Прохання до тих, хто щось бачив чи володіє будь-якою інформацією з цього приводу, телефонувати старості Олександру Дудніченку, який обіцяє знайти порушників порядку та обов’язково притягнути до відповідальності. Телефони старости: 097-100-98-55, 066-087-80-57.

Якщо ми хочемо жити у нормальних умовах, у комфорті та безпеці, ми маємо знайти цих осіб та покарати!