Працюють постійні профільні комісії сільської ради

Дата: 04.08.2021 11:40

Триває підготовка до десятого позачергового засідання сесії Степанівської сільської ради. Вчора відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова комісії - Геннадій Келлер). Порядок денний був дость насичений.

Члени земельної комісії опрацювали та винесли на розгляд сесії близько 15 питань. Серед них: про затвердження Порядку надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Степанівської сільської ради; про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської сільської ради учасникам АТО; про відмову в погодженні надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Гаївської ділянки, що знаходиться у Роздільнянському районі Одеської області та інші.

Сьогодні відбудеться засідання постійної комісії сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії - Андрій Осадець), а також спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я і соціальної політики (голова комісії - Марія Загребельна) та з питань житлово-комунального господарства, управління майном, регуляторної політики, законності, депутатської діяльності та етики (голова комісії - Віталій Костюк).

Після роботи цих комісій буде сформований остаточний порядок денний десятої позачергової сесії Степанівської сільської ради, яка відбудеться 4 серпня о 16:00.