Негода завдала клопоту

Дата: 07.08.2021 09:05

Чергові зливи знов завдали клопоту жителям нашої громади і не тільки. Новини були буквально переповнені репортажами з різних куточків світу - заливало цілі міста та села, ламало дерева, зривало дахи тощо.

Людська нервова система напружена вже до того, що деякі мешканці нашої громади зважилися на безглузді вчинки. Зокрема, у Марківському старостаті (староста - Микола Осадець) сталося непорозуміння, яке важко пояснити логічно, - житель Новокостянтинівки Олександр Грінкевич почав вивозити намул зі свого обійстя прямо під адмінбудівлю старостату. Це, звичайно, викликало обурення у людей, які там працюють. Щоб з'ясувати обставини на місце виїхали начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко та головний спеціаліст з питань цивільного захисту Анатолій Топчук, які якраз об'їжджали територію Степанівської сільської ради, та розібралися у цій прикрій ситуації.

Звертаємось до кожного мешканця Степанівської громади з проханням у такі непрості моменти набиратися терпіння та з розумінням ставитись до природних катаклізмів, на які ми, на жаль, не можемо вплинути. Ливневий дощ та сильний вітер наробили багато біди на території нашої сільради, і над ліквідацією наслідків негоди працювали всі відповідні служби.