Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 11.08.2021 15:08

Працівники Степанівської сільської ради взяли участь у виїзній спеціальній програмі з підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування. Проходив захід у залі засідань районної ради. Одноденна програма включала в себе питання щодо перспектив розвитку цифрової трансформації в органах місцевого самоврядування та цифрової комунікації в роботі з документами. Також присутні дізналися про переваги сервісу "Держава в смартфоні" та інформацію щодо роботи із сервісами Google.

Дякуємо викладачам Одеського регіонального інституту державного управління при президентові України за корисну інформацію, подану доступною мовою: в.о. начальника відділу підвищення кваліфікації кадрів, кандидатці наук з державного управління Наталії Костенюк та декану факультету публічного управління та адміністрування, доценту кафедри електронного урядування та інформаційних систем, кандидату політичних наук, доценту Ігорю Куспляку.

По завершенню заходу кожен його учасник отримав сертифікат про підвищення кваліфікації.