Працює земельна комісія

Дата: 12.08.2021 15:15

Відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова комісії - Геннадій Келлер). Участь у роботі комісії взяли сільський голова Наталія Бараненко, начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко, начальник відділу земельних відносин та екології Вікторія Шабро, старости, землевпорядники та інші бажаючі.

На порядку денному було одне питання - розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для особистого селянського господарства.
Депутатами було опрацьовано близько 150 заяв та заплановано наступне засідання для розгляду інших. Зазначимо, що загалом від наших громадян надійшло більше 400 заяв.