Державна підтримка новостворених фермерських господарств

Дата: 13.08.2021 15:18

Одеське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств інформує, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106 (зі змінами), у 2021 році надається фінансова підтримка (бюджетна субсидія) новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) одноразово на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень за гектар, але не більше 100000 гривень на одне господарство.

Фінансова підтримка надається фермерському господарству, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20000000 гривень, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення.

Документи подаються до Одеського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, оф. 1411, тел. для довідок 066-422-0-224, 067-990-30-44.

Граничний термін подання документів – 30 жовтня поточного року.

На отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь фермерські господарства подають до Одеського відділення Укрдержфонду такі документи:

• заявку на отримання бюджетної субсидії (заповнюється у відділенні Фонду);
  • копію Статуту фермерського господарства зі статусом юридичної особи або копію договору про створення сімейного фермерського господарства – для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи, відповідно до ст. 8 ЗУ «Про фермерське господарство»;
  • відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;
  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році – за останній квартал);
  • довідку про реквізити банківського рахунку фермерського господарства;
  • згоду фермерського господарства щодо надання інформації, яка містить персональні дані (заповнюється у відділенні Фонду);
  • копію паспорта голови фермерського господарства.

При подачі документів із собою мати паспорт, печатку фермерського господарства, при подачі документів уповноваженою особою – довіреність.

Копії поданих документів повинні бути засвідчені головою фермерського господарства.